OLUŞTURULMA TARİHİ 2 Nisan 2023, Pazar 22:37
GÜNCELLEME TARİHİ 2 Nisan 2023, Pazar 22:37
PAYLAŞ

Tahmini dk okuma

LİMON SAT ONURLU YAŞA

LİMON SAT ONURLU YAŞA

 

Beklenen olmadı.

Fenerbahçe’nin Alex’li dönemlerinden alışık olduğumuz “Kadıköy baskısı” şok baskın oyununu, Şenol Güneş’in ön alanda kurguladığı oyun ile yıktı Beşiktaş.  Özellikle kanatlar özelinde ön alanı gayet verimli kullanan Beşiktaş, hem Ferdi ve Osai’nin ileri çıkışlarını engelledi, hem de Mert Hakan dışında Fenerbahçe’ye oyunu kurgulama şansı bırakmadı. Beşiktaş’ın bu başlangıcı, özellikle Amir ve Onur’un bireysel hataları ile sekteye uğrasa da, Beşiktaş ilk 30 dakika performansı alışılanın üzerindeydi. 

 

Ancak ne fayda! 

 

LiMON SAT ONURLU YAŞA HALİL!

 

Hiç şaşırtmıyorlar… 

Bir kere de yanıltmıyorlar… 

Her sene aynı senaryo.. Her hafta başka bir komedya! 

Gün geçmiyor ki, Türk hakemleri bir skandala daha imza atmasın.

Halil, maçı zaten 38. Dakika da bitirdi. Neyi? Nasıl? Neden konuşalım ki artık?

Hangi taktiği? Hangi dizilişi? Hangi oyuncu tercihini anlatalım satırlarımızda… 

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNA AÇIK MEKTUP

 

Bırakın gidin. 

Pılınızı, pırtınızı toplayın, bol sıfırlı maaşlarınızı son kez alın ve Türk futbolunun yakasından artık düşün! Her sene birilerinin kayığına binmekten, Türk futbolunu bitiren saçma kurallar sinsilenizden, renklere göre karar verişlerinizden artık gırtlağa kadar dolduk. 

 

BAŞKAN ÇEBİ’YE HAYKIRIŞ

 

Siz ne kadar da uğraşsanız, hangi platformda doğruları söylemek için de çabalasanız beyhude! Bu lig Hakkı Yeten’lerin ligi olmaktan çok öte, sesi daha gür çıkanların, cebi daha kuvvetli olanların ligi olmuş bile. İşte tam da bu sebeple, ya siz de oyunu kuralına göre, rakiplerinizin anladığı dilden oynayın, ya da bu çocukları boşuna terletmeyin… 

 

Gönül isterdi ki sadece futbol konuşalım! Sadece futbol yazalım. Ancak bu ülkede böyle hakemler ve tüm bunlara çanak tutan federasyon oldukça, biz daha çok futboldan uzak kalırız.