YÜCEL: MASADAN KALKTIK

Beşiktaş'tan Jose Mourinho açıklaması geldi

YÜCEL: MASADAN KALKTIK
OLUŞTURULMA TARİHİ 31.05.2024 16:07
SON GÜNCELLEME 31.05.2024 16:07
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Fenerbahçe gibi Beşiktaş'ın da hoca adayları arasında Jose Mourinho'nun olduğu ifade ediliyordu. Görüşmeleri yürüten Hüseyin Yücel detayları paylaştı:

 

Değerli Beşiktaşlılar,

 

Bir süredir futbol kamuoyunda tartışılan Beşiktaş’ın yeni sezondaki teknik direktörü konusuyla ilgili yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek amacıyla bir açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır.

Teknik direktör çalışmalarımız kapsamında Başkanımız Sayın Hasan Arat ve transfer komitemizin de bilgisi dahilinde Jose Mourinho ile temasa geçilmiş, görüşmeler olumlu yönde ilerlemiştir. Mourinho ile futbola dair birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmuş, görüş birliğine varılmıştır. Ancak belli maddelerde ortak paydada buluşamamız masadan kalkmamıza neden olmuştur.

ÖNCELİK BEŞİKTAŞ'IN MENFAATLERİ

Mourinho ile görüşmelerimizin bir sonuca ulaşamamasının nedeni Beşiktaş'ın âli menfaatlerini her şeyin üstünde tutmamızdır.

Kendi şahsi kaynaklarımızı dahi Beşiktaş’ın kendi öz kaynağı olarak gören bir anlayışla, hiçbir surette elimizi taşın altına koymaktan çekinmeden çalışmaya devam edecek, hem transfer döneminde hem de 2024-25 sezonunda Beşiktaş ailemizi gururlandıracak işler yapacağız. Tüm bunları yaparken aklı selimden de uzak kalmayacak, bu süreçlerin sonunda mutlaka büyük başarılar kazanacağız.

YORUMLAR