Transfer olma isteği yüzünden kadro dışı kaldı

PSG'ye transfer olmak isteyen Randal Kolo Muani, Eintracht Frankfurt tarafından kadro dışı bırakıldı.

Transfer olma isteği yüzünden kadro dışı kaldı
OLUŞTURULMA TARİHİ 30.08.2023 14:01
SON GÜNCELLEME 30.08.2023 14:01
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Eintracht Frankfurt'un başarılı golcüsü Randal Kolo Muani'nin Paris Saint-Germain'e transferi, uzun süredir futbol gündeminde dikkat çekiyordu. Muani'nin transfer sürecinin karmaşık hale gelmesiyle birlikte Alman kulübü, oyuncuyla ilgili önemli bir karar aldı.

 

Eintracht Frankfurt, Randal Kolo Muani'nin bugün düzenlenen idmana katılmayacağını ve UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Levski Sofia'ya karşı oynanacak maçta da forma giymeyeceğini duyurdu. Bu durum, oyuncunun geleceğine dair belirsizlikleri daha da artırdı.

 

Eintracht Frankfurt'un Spor Direktörü Markus Krösche, Randal Kolo Muani ile ilgili yaptığı açıklamada, "Onun gerçek karakterini öğrendik" şeklinde konuştu. Bu sözler, Muani'nin transfer sürecinde yaşananlar ve oyuncunun tutumu hakkında ipuçları sunuyor.

 

24 yaşındaki Fransız golcünün Paris Saint-Germain ile anlaştığı ve hatta transfer işlemlerini tamamlamak üzere Paris'e gittiği iddiaları da dolaşıyor. Geçtiğimiz 2022-23 sezonunda Eintracht Frankfurt formasıyla gösterdiği etkileyici performansla 46 maçta 23 gol ve 17 asistlik bir istatistik yakalayan Randal Kolo Muani, geleceğe dair heyecan uyandıran bir oyuncu olarak görülüyor.

YORUMLAR