Suarez'e 30 bin kişilik karşılama töreni!

Brezilya Ligi ekiplerinden Gremio, Barcelona'nın eski yıldızı ve yeni transferi Luis Suarez ile taraftarlarının önüne çıktı.

Suarez'e 30 bin kişilik karşılama töreni!
OLUŞTURULMA TARİHİ 05.01.2023 12:00
SON GÜNCELLEME 05.01.2023 12:00
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Uruguay'ın Nacional kulübüyle sözleşmesi sona eren ve Brezilya'nın Gremio kulübüyle 2 yıllık sözleşme imzalayan Luis Suarez, yeni takımının taraftarlarıyla tanıştı.Suarez için 30 binden fazla kişi taraftar, külübün Porto Alegre'deki stadını doldurdu. Taraftarlar, 35 yaşındaki yıldıza büyük sevgi gösterisinde bulundu.

 

Suarez için yapılan sunumda, aralarında Neymar ve Sergio Busquets'in de olduğu eski takım arkadaşlarının kendisiyle ilgili söyledikleri büyük ekranda gösterildi.

 

Suarez burada yaptığı açıklamada, "Son günlerde bana büyük sevgi gösterildi. Çok minnettarım ve yeniden ait olduğu yere dönen Gremio için en iyi şekilde oynayacağım, goller atacağım ve burada şampiyonluklar kazanacağım. Buna söz veriyorum" dedi.

 

2021'de şok bir şekilde Brezilya birinci liginden düşen Gremio, yeniden en üst ligde mücadele edecek.

 

Copa Libertadores'i üç kez müzesine götüren Gremio, Luis Suarez'in kariyerindeki 8. kulüp olacak. 35 yaşındaki yıldız, daha önce Ajax, Liverpool, Barcelona ve Atletico Madrid formaları da giydi. 

YORUMLAR