"Sir Alex benden Ronaldo için özür diledi"

Ole Gunnar Solskjaer, Sir Alex Ferguson'dan Critiano Ronaldo hakkında bir telefon aldığını söylerken bazı itiraflarda bulundu.

"Sir Alex benden Ronaldo için özür diledi"
OLUŞTURULMA TARİHİ 13.05.2023 15:15
SON GÜNCELLEME 13.05.2023 15:15
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Ole Gunnar Solskjaer, 2021/22 sezonunun başında Manchester United'daki menajerlik görevine son verilmeden önce Cristiano Ronaldo ile birlikte çalıştı. Norveçli menajer yönetiminde 30 lig maçında 18 gol kaydeden Ronaldo için o dönem Kırmızı Şeytanlar'da işler yolunda gidiyordu. Ancak Solskjaer ara sıra takımdaki farklı hücum seçeneklerini değerlendirip Portekizli yıldızı yedek kulübesinde bıraktı. Bunun üzerine Cristiano Ronaldo, "Her zaman iyi oyuncuları tercih etmelisiniz" sözleriyle Solskjaer'e gönderme yaptı. Manchester United'ın eski menajeri, Sir Alex Ferguson'dan buna dair bir telefon aldığını söylüyor.

 

Bir etkinlikte konuşan Solskjaer şunları söyledi: "Sir Alex benden ilk kez özür diledi. Ronaldo bir maç yedek kulübesinde başladıktan sonra, 'Her zaman en iyi oyuncularla sahaya çıkmalısınız' açıklamasını yapmıştı. Alex beni aradı ve bunun ne kadar zor bir durum olduğunu bildiği için benden özür diledi."

 

Solskjaer'in bahsettiği maç, 2 Ekim 2021'de oynanan Everton karşılaşması. Norveçli menajer bu maça Cristiano Ronaldo yerine Edinson Cavani ile başlamıştı.

Haberin devamı aşağıda

YORUMLAR