"Samsunspor'u en iyi şekilde temsil edeceğiz."

Samsunspor teknik direktörü Hüseyin Eroğlu açıklamalarda bulundu.

"Samsunspor'u en iyi şekilde temsil edeceğiz."
OLUŞTURULMA TARİHİ 26.05.2023 14:29
SON GÜNCELLEME 26.05.2023 14:29
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Samsunspor'u Süper Lig'e taşıyan teknik direktör Hüseyin Eroğlu, Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde öğrencilerle bir araya geldi. 

 

Mezun olduğu okulun öğrencileriyle birlikte olan Eroğlu, ""Başarının tek sırrı var, çalışmaktır. Ege Üniversitesi BESYO'da okurken, bir yandan da futbol oynamaya devam ettim. Bizim dönemimizde hem futbolcu hem üniversite öğrenci olan fazla isim yoktu. Bunu birlikte sürdürebilenler de çok başarılı oldu." ifadelerini kullandı. 

 

"Samsun'u en iyi şekilde temsil edeceğiz"
Süper Lig için kadro çalışmalarını başladıklarını anlatan Eroğlu, "Şampiyonluk için gerekli tüm bileşenleri hatasız şekilde bir araya getirerek kupayı kazandık. Yeni sezonda Süper Lig'de de tüm adımlarımızı doğru atarak, futbol şehri olan Samsun'u en iyi şekilde temsil edeceğiz. Tempolu, dinamik ve taraftarıyla daha da güçlü bir Yılport Samsunspor'un sözünü veriyorum. Başkanımız Yüksel Yıldırım, icra kurulumuz ve teknik ekipteki arkadaşlarımla beraber bunu başaracak kadroyu oluşturmak için çalışıyoruz." diye konuştu.

 

"Teknik direktörlük farklılıkları yönetme sanatı"
 

"Bu sezon yola çıkarken hedefimizi şampiyonluk olarak belirlerken, futbolcu gelişimini de ön plana aldık. Neredeyse aynı kadroyla haftalar öncesinde şampiyonluğu garantiledik. Teknik direktörlük, farklılıkları yönetme sanatıdır. GETS adını verdiğimiz GelişimTakım MühendisliğiSistem sayesinde tüm farklılıkları yönettik, oyuncu gelişimini sağladık, sistemimize bağlı kaldık ve sonuçta da başarıya ulaştık. Üniversite yaşamı, insana farklı bakış açıları kazandırıyor. Burada öğrendiğiniz her bilgiyi, iş yaşamınıza nasıl aktarabileceğinizin planlarını şimdiden yapmalısınız. Burası, bir pilotun el kitabı gibi, çok değerli. Yaşamda tıkandığınız anda çıkış yolu için bu sıralardaki bilgilere dönmeniz gerekir. Çünkü bilim size her zaman doğru yolu gösterecektir."

 


 

YORUMLAR