ŞAMPİYON YAPMAYA GELİYORUM

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım adaylığını güçlü söylemlerle açıkladı

ŞAMPİYON YAPMAYA GELİYORUM
OLUŞTURULMA TARİHİ 15.05.2024 15:00
SON GÜNCELLEME 15.05.2024 15:00
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

 

KİM ŞAMPİYON YAPMIYOR?

“Ali Koç ‘Ben başkan olduğum sürece Fenerbahçe’yi şampiyon yapmazlar’ dedi. Bu ne demek? Arkadaşlarla düşündük. Bizi kim şampiyon yapmak istemiyor? Devlet mi? Hakemler mi? TFF mi? Kim? Bu takımı şampiyon yapmaya geliyoruz”

NE ŞAMPİYONLAR LİGİ

“Hedef Türkiye’de şampiyonluk. Şampiyonlar Ligi falan yok kardeşim. Önce Türkiye Ligi. Sonra bakarız. Milleti kandırmaya, hayal satmaya gerek yok. 10 senedir şampiyon olamıyoruz. Önceliğimiz şampiyon olmakta”

3 YIL İÇİN GELECEĞİM

“72 yaşındayım. 3 sene için geliyorum. Daha fazlasını yapamam. Yap deseniz bile yapamam. Çocukları kurtarmalıyız. Benim kızım maç oynanırken geliyor Fenerbahçe 0, karşı takım 1. Maçı sordu, ‘1-0 galibiz’ dedim. Neden yalan söylüyorsun? dedi. Çocuklar kazananın yanında olmak istiyor. Onların aşkı için şampiyon olmamız lazım”

MOURİNHO İLE ÇALIŞALIM

“Jose Mourinho ile 2 saat konuştuk. Konuşmalar menajeri üzerinden devam edecek. Biz ne para ne transfer konuştuk. Konyaspor maçını izledi. Mourinho 15 milyon euro alacakmış. Bu kadar para verilir miymiş? Ya sana ne kardeşim. Ben de seçilsem, Ali Koç da seçilse Mourinho ile çalışalım. Hatta kaybedersem ücretinin yarısını biz karşılayalım”

GALATASARAY HİKAYEYDİ

“Galatasaray’ın saha dışında çok güçlü olduğunu söylemedim. Atıyorsunuz. Benim olduğum dönemde Galatasaray hikayeydi. Benim dönemimde Kadıköy’de maç kazanamadılar. Biz FETÖ ile çok mücadele ettik. Onlarla mücadele etmekten başka şeylerle mücadele edemedik”

KAVGA ETMEYECEĞİZ

“Kimseyle kavga etmeye gelmiyorum. Ama benimle kavga ederlerse o zaman ederim. 6 sene önce ‘Aziz Yıldırım gitti, Türk futbolu kurtuldu’ diyorlardı. Şimdi de ‘Gelsin Türk futbolunu kurtarsın’ diyorlar.

FENERBAHÇE’YE ZARAR VERDİK

“Derdim Fenerbahçe’nin şampiyon olması. Ben ve dava arkadaşlarım her gün mahkemeye gittik. Mahkemelerle uğraştık ve Fenerbahçe’ye zarar verdik, bunu biliyoruz”

HAYALİM 1 MİLYON ÜYE

“Fenerbahçe’de para sorunu olmaz. Ben neden kulübü halka açtım? İstesem bunu yapmam, ölene kadar başkan olurdum. 1 milyon üye olsun istedim. Anadolu’da Fenerbahçelileri bir araya getirecek binalar açılmasını istedim. Birkaç yerde açtık. Sonra kapattılar”

MECBUREN ADAY OLDUM

“İşlerim tıkırında, keyfim de yerinde. Neden aday oldum? Fenerbahçe’de sıkıntılar var. Arkadaşlara aday olmalarını söyledik ama ben varken olmayacaklarını söylediler. Mecbur kaldım. 20 senede 6 şampiyonluk yaşadık. Para konuşmadık”

GALATASARAY’I YENECEĞİZ

“Bu hafta Galatasaray derbisini kazanacağız ve yeni bir süreç başlayacak, 2018 şampiyonluğumuz seçim sürecine kurban edildi. Şampiyonluk avantajının rakibimizde olması üzüntü verici”

YORUMLAR