Pelkas geri dönmek istiyor

Fenerbahçe’nin sezon başında Hull City’ye kiraladığı Dimitris Pelkas, kariyer planlamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Pelkas geri dönmek istiyor
OLUŞTURULMA TARİHİ 04.05.2023 11:52
SON GÜNCELLEME 04.05.2023 11:52
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Fenerbahçe’nin sezon başında Hull City’ye kiraladığı Dimitris Pelkas, kariyer planlamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. İngiliz ekibiyle birlikte Sarı-Lacivertlilerle olan sözleşmesi de sezon sonunda bitecek olan Dimitris Pelkas, eski kulübüne göz kırptı.

Konuyla ilgili İngiliz basınına açıklamalarda bulunan Dimitris Pelkas, PAOK’a açık kapı bıraktı. Eski takımına geri dönmek istediğini belirten Yunan futbolcu, “Henüz resmi teklif yapılmadı. Şu anda çok erken, göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Aklında her zaman PAOK forması giymek olduğunu belirten Dimitris Pelkas, “Geçmişte pek çok şey başardık. Aklımda her zaman bu senaryo var. Çok iyi bir yaştayım, kendimi çok iyi hissediyorum. PAOK'tan ayrılıp, Fenerbahçe'ye gittiğimi bilen tek kişi Kapoulas'tı. Bunu ona son dakikada söylemiştim ve doğru düzgün ağlayan tek kişi oydu. Sorunuza gelince, Selanik'e gelince Razvan Lucescu ile temaslarımız oldu. Henüz önemli bir şey konuşmadık. Onunla ilgili çok fazla takdir var, birlikte çalışmak isterim” dedi.

Bu sezon Hull City formasıyla Championship’te 26 maça çıkan Dimitris Pelkas 2 gol, 1 asistlik katkı verdi.

 

YORUMLAR