"Ona söylediğimizde onunla dalga geçtiğimizi sandı”

Bayern Münih’teki görevine son verilen 35 yaşındaki teknik direktörün bu gerçeğe inanmakta zorlandığı ortaya çıktı.

"Ona söylediğimizde onunla dalga geçtiğimizi sandı”
OLUŞTURULMA TARİHİ 17.05.2023 13:11
SON GÜNCELLEME 17.05.2023 13:11
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Bayern Münih ile yolları ayrılan Alman teknik direktör Julian Nagelsmann’ın menajeri Volker Struth, Nagelsmann’ın görevden alındığını öğrendiğinde bunu bir şaka zannettiğini söyledi.

 

Mart ayında alınan Bayer Leverkusen yenilgisi sonrasında görevine son verilen 35 yaşındaki genç teknik direktörün menajeri yaptığı açıklamalarda Bayern yönetimine yüklendi.

 

Volker Struth ilk öğrendikleri anı ve Nagelsmann’ın tepkisini şu sözlerle dile getirdi:


“Carsten Maschmeyer ile Köln'de bir restorandaydım ve bir gazeteciden telefon aldım ve Nagelsmann’ın kovulduğunu öğrendim. Kulüp bizden önce gazetecileri bilgilendirmişti ama bu çok anlamsız geliyordu ve gazetecinin bana bir şaka yaptığını düşündüm. O sırada gazeteciyle diyaloğumu sürdürdüm ve yeni teknik direktörün Thomas Tuchel olduğunu öğrendim. Julian da benim gibi hiçbir şey bilmiyordu. Ona söylediğimizde onunla dalga geçtiğimizi sandı”

 

Bayern Münih’ten ayrıldıktan sonra Chelsea’den gelen teklifi geri çeviren Nagelsmann’ın Tottenham’ın gündeminde olduğu biliniyor.

 

Yaz aylarına dek dinlenmeyi tercih eden Nagelsmann kariyerine Hoffenheim’da başlamıştı. Hoffenheim’ın ardından Leipzig’in başına geçen ve geçmişte Real Madrid’den de teklif alan Nagelsmann, Bayern’i geçtiğimiz sezon şampiyonluğa taşımıştı.

YORUMLAR