"Neymar çok sinsi bir karakter"

Bayern Münih'in efsanevi futbolcusu Paul Breitner, Neymar'ın son transferi hakkında açıklama yaptı

"Neymar çok sinsi bir karakter"
OLUŞTURULMA TARİHİ 23.08.2023 13:07
SON GÜNCELLEME 23.08.2023 13:07
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Bayern Münih'in efsanevi futbolcusu Paul Breitner, PSG'den ayrılan Neymar'ı kadrosuna katan Suudi Arabistan takımı Al-Hilal'e karşı alaycı bir üslupla teşekkür etti. Breitner, Brezilyalı oyuncunun dünya futbolunun en sinir bozucu ismi olduğunu belirterek sert ifadeler kullandı.

 

Rundfunk'a yaptığı açıklamada, Neymar'ın karakter sorunları yaşadığını söyleyen Breitner, "Sevgili Suudiler, bu gezegendeki en sinsi futbolculardan biri olan Neymar'ı satın aldığınız için size teşekkür ederim. Neymar oldukça sinsi bir karaktere sahip. Artık onunla başa çıkmamıza gerek yok, bu yüzden hepinize teşekkür ederim." ifadelerini kullandı. Neymar'ın bu sözlere yanıt verip vermeyeceği merak konusu oldu.

 

Barcelona'dan ayrılarak PSG'ye dünya rekoru kırarak transfer olan Neymar, son yıllarda potansiyelini sahada tam anlamıyla yansıtamamış ve PSG ile Şampiyonlar Ligi zaferi elde edememişti. Ballon d'Or ödülünü kazanamadan Avrupa futbol sahnesinden ayrılan Neymar, Al-Hilal ile astronomik bir sözleşme imzalayarak Suudi Arabistan kariyerine 

YORUMLAR