Messi'den servet niteliğinde hediye

Lionel Messi'nin Dünya Kupası kadrosunda yer alan takım arkadaşlarına ve milli takım çalışanlarına altın kaplamalı telefon hediye ettiği belirtildi.

Messi'den servet niteliğinde hediye
OLUŞTURULMA TARİHİ 02.03.2023 12:24
SON GÜNCELLEME 02.03.2023 12:24
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Katar'ın ev sahipliğindeki 2022 Dünya Kupası'nda Fransa'yı finalde mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Arjantin'de Lionel Messi, takım arkadaşlarına ve milli takım çalışanlarına özel bir hediye verdi.

İngiliz gazetesi The Sun'da yer alan haberde Arjantinli yıldızın toplam değeri 175 bin sterlin olan 35 adet altın kaplamalı cep telefonunu  takıma dağıttığı ifade edildi.

Haberde, ismi açıklanmayan bir kaynağın sözlerine yer verilirken şu ifadeler yer aldı, "Lionel, hayatının en gurur duyduğu anlarından biri için özel bir şey yapmak istedi."

Telefonun tasarımcılarından Ben Lyons ise açıklamasında şunları söyledi, "Lionel sadece tüm zamanların en iyisi değil. Aynı zamanda bizim en sadık müşterilerimizden biri. Dünya Kupası finalinden sonra bizimle iletişime geçti. Muhteşem zaferi kutlamak için tüm oyunculara ve personele özel bir hediye aldı. Her zamanki gibi özel tasarım saat istemediğini, isimlerin yazılı olduğu cep telefonlarının hazırlanmasını istediğini söyledi."

 

YORUMLAR