Laporta sözü verdi "Elimden geleni yapacağım"

Joan Laporta, Barcelona'nın bu yaz Lionel Messi'yi geri getirmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

Laporta sözü verdi "Elimden geleni yapacağım"
OLUŞTURULMA TARİHİ 15.05.2023 13:36
SON GÜNCELLEME 15.05.2023 13:36
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Arjantinli süperstar, mali zorluklar kendisine yeni bir sözleşme verilmesini imkânsız hale getirdiği için 2021'de Camp Nou'dan ayrıldı. Son iki yılını Fransa'da Paris Saint-Germain ile geçiren 35 yaşındaki oyuncunun PSG'deki sözleşmesi de bu yaz sona eriyor. Barça'nın, yedi Ballon d'Or sahibi için çarpıcı bir anlaşmayı yürürlüğe koymadan önce aşması gereken birkaç engel var. Ancak Laporta heyecanlı taraftarların hayallerini gerçekleştirmek için elinden gelen her şeyi yapacağına söz verdi.

 

Laporta, pazar günü Barça'nın 2022-23 La Liga şampiyonluğunu kazanmasından sonra Jijantes'e verdiği demeçte şunları söyledi: "Leo Messi'yi Barcelona'ya geri getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

 

Başkan Yardımcısı Rafa Yuste ise Carrusel ile yaptığı görüşmede şunları ekledi: “Messi? Bugün La Liga'yı kutlayan pek çok adamın çok iyi bir arkadaşı… Eminim çok mutludur! Messi'nin geri dönmesini çok isterim.”

 

Barcelona'nın Messi ile bir anlaşma yapabilmesi için, Arjantinli yıldıza talip olan MLS ve Orta Doğu'daki takımları bu yarışta yenmesi gerekecek.

YORUMLAR