Kadın belediye başkan yardımcısına söylediği söz ona pahalıya patladı

Toulouse , Faslı oyuncu Zakaria Aboukhlal'i kadro dışı bıraktığını açıkladı.

Kadın belediye başkan yardımcısına söylediği söz ona pahalıya patladı
OLUŞTURULMA TARİHİ 16.05.2023 14:01
SON GÜNCELLEME 16.05.2023 14:01
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Fransa Kupası finalinde Nantes'i 5-1 mağlup eden Toulouse kupaya uzanan taraf oldu. Kutlamalar sırasında Toulouse Belediye Başkan Yardımcısı Laurence Arribage'in kendisinden biraz sessiz olmasını istediği Zakaria Aboukhlal'in "Bizde kadınlar erkeklerle böyle konuşmaz." dediği öne sürüldü.

MARCA'nın haberine göre, Toulouse bu yaşananların ardından konuyla ilgili soruşturma başlattığını açıklarken, bu süreç boyunca 23 yaşındaki Aboukhlal'i kadro dışı bıraktığını açıkladı.

 

Konuyla ilgili soruşturma başlattığını belirten Toulouse kulübü yaptığı açıklamada, "RMC Sport'un Toulouse Futbol Kulübü oyuncusu Zakaria Aboukhlal hakkında yayınladığı ciddi iddialarla karşısında kulübümüz bir iç soruşturma gerçekleştirilmektedir. Soruşturma sürdürülürken, bir sonraki duyuruya kadar futbolcunun kadro dışı kalacağını ve kulüpten yapılacak ikinci açıklamaya kadar konuyla ilgili herhangi bir yorumda bulunulmayacağını belirtiriz." ifadelerine yer verildi

 

Toulouse, 1957’den sonra tarihinde ikinci kez kupayı müzesine götürürken, kadro dışı bırakılan Aboukhlal 90 dakika sahada kaldı ve takımı adına 1 gol kaydetti.
 


 

YORUMLAR