GERÇEK ŞAMPİYONU GÖSTERDİK

Başkan Ali Koç derbi sonrası çok mutluydu

GERÇEK ŞAMPİYONU GÖSTERDİK
OLUŞTURULMA TARİHİ 20.05.2024 10:41
SON GÜNCELLEME 20.05.2024 10:41
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Süper Lig’de Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı deplasmanda mağlup ederek şampiyonluk yarışına tutunması camiayı sevince boğdu. Başkan Ali Koç da karşılaşma sonunda Rams Stadı’na giderek galibiyeti oyuncular, teknik heyet ve taraftarla kutladı. Önemli de mesajlar paylaştı:

SİSTEMİ YIKACAĞIZ

"Gerçek şampiyonun kim olduğunu şerefsizlere, haysiyetsizlere, hırsızlara, alçaklara gösterdik. Biz sistemi yenemedik. Ama bu sistemi yerle bir etmeye az kaldı. Bir derbi galibiyetinden çok daha büyüğünü aldık. Kendi sahalarında şampiyonluk kutlatmadık. Oyuncularım kahramanca savaştılar.

GURUR DUYUYORUM

“Biz 10 faul yapmışız, 6 sarı kart, 1 kırmızı kart gördük. Rakibimiz 18 faul yaptı, 4 sarı kart gördü. Bizim bugün cezalı, sakat oyuncularımız vardı. Ama buna rağmen bu mücadeleyi sergiledik. Onlarla gurur duyuyorum. Sistemi yenemedik ama yaklaşıyoruz. Fenerbahçe'nin 2 Nisan'daki olağanüstü genel kurul çağrısından sonra taşlar yerine oturmaya başladı. Bir ve bütün olduğumuz zaman bu bataklığı kurutabiliriz."

REZİL BİR SEZON

Bir takımı şampiyon yapmak, bazı takımları düşürüp, bazılarını ligde tutmak için kurguladığınız dizayn, tiyatro, Türk futbolunun ve ligimizin tüm dengelerini alt üst etti. Böylesini en son Haluk Ulusoy dönemindeki Denizlispor maçıyla biten rezil sezonda görmüştüm. Bir derbi mağlubiyeti üzerine plan yapan, böyle bir maç öncesinde takımın ve hocanın moralini bozan Fenerbahçelilere de bu galibiyeti armağan ediyorum."

GS TV DAHİL HER YERE ÇIKARIM

“Dursun Özbek beni düelloya mı çağırıyor? Biz 2 senedir televizyon karşısında tartışalım diyoruz. İnsanlar iki başkanın da gerçek kimliğini, dürüstlüğünü, mertliğini görsün. Şimdi uykusu kaçmasın. Ama hafta içinde Galatasaray Televizyonu dahil istediği televizyona çıkmaya hazırım. Bu ne ucuz kabadayılık ya. 2 senedir bas bas bağırıyoruz. Oradan buradan atıp tutmayın, kinayeli konuşmayın. Bu kulüp zaten bir maç kazandığı zaman son derece alaycı, kibirli, kinayeli konuşmalar yapar. Biz ne isek oyuz. Bir gün öyle bir gün böyle diyen adamlardan değiliz”

BARIŞ ALPER 3 DEFA ATILMALIYDI

“Djiku'nun atıldığı kırmızı kart pozisyonuna olağanüstü kızdım ama şaşırmadım. Bu kadar erken olmasını beklemiyordum. Böyle atılacaksa Barış Alper 3 kez atılmalıydı. Ama anlık, günlük işlere bakmayın. İstatistiklere bakın. Ne faul pozisyonları var. Kıpkırmızı kart olması gereken pozisyonlara kart bile çıkmıyor. Sistem böyle işliyor. Ama bu sefer Allah yanımızda oldu, çocuklar olağanüstü bir karakter sergiledi. Hazırlanan pek çok koreografi yapılmadan çöpe gidecek”

YORUMLAR