GALATASARAY, UEFA KUPASI’NI KUTLADI

Özbek: Türkiye’ye getirilmiş en büyük zafer

GALATASARAY, UEFA KUPASI’NI KUTLADI
OLUŞTURULMA TARİHİ 18.05.2024 16:31
SON GÜNCELLEME 18.05.2024 16:31
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Sarı-kırmızılılar için 17 Mayıs tarihinin anlamı bambaşka… Galatasaray dün gelecek sezon taşınacağı Metin Oktay Kemerburgaz Tesisleri’nde UEFA Kupası zaferinin 24. yılını kutladı. Törende konuşan başkan Dursun Özbek “UEFA Kupası, Türkiye’ye getirilmiş en büyük zafer. Bizlere düşen bunun tekrarlanması. Videoda seyrettik. Okan Buruk da burada. İnşallah başarılarını katlayarak sürdürecektir” dedi.

BURUK: GÖZLERİM YAŞARDI

Törende söz alan Okan Buruk şunları söyledi: “Başkanlarım, eski yöneticilerim, şimdiki yöneticilerim, takım arkadaşlarım kısaca Galatasaray ailesi burada. İki defa gözlerim yaşardı. Biri UEFA finalini seyrederken ikincisi geçen sezonki şampiyonluğu izlerken. Umarım Pazar günü yeniden şampiyona oluruz”

TİMUR: BİRLİKTELİĞİ KORUYALIM

Galatasaraylıların göreve devam etmesini istediği Erden Timur da törende söz aldı. Timur “Taraftar olarak Galatasaray’ın ne kadar büyük camia olduğunu biliyordum. Yönetici olduktan sonra daha çok anladım. Birlikteliğimizi korumamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

ÖZTÜRK: ÇAKMA DEĞİL GERÇEK 5 YILDIZ

İkinci Başkan Metin Öztürk de konuştu: “Seçimi kazanırsak çakma değil gerçek 5 yıldıza Dursun Başkan liderliğinde gideceğiz. Dursun başkanımızla birlikte tam yol ilerliyoruz”

YORUMLAR