Eski takım arkadaşlarından ilginç Bellingham itirafı

Borussia Dortmund oyuncularının, Jude Bellingham'ın Real Madrid'e gitmesinden memnun oldukları bildiriliyor.

Eski takım arkadaşlarından ilginç Bellingham itirafı
OLUŞTURULMA TARİHİ 17.08.2023 13:34
SON GÜNCELLEME 17.08.2023 13:34
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Bild'de yer alan habere göre Borussia Dortmund oyuncularının, Jude Bellingham'ın Erling Haaland'ın gölgesinde kaldığını düşündüğü ve bu nedenle maç sonlarında taraftarları takım arkadaşlarıyla selamlamak yerine tek başına selamlamayı tercih ettiği belirtiliyor. Geçtiğimiz sezon Bellingham'dan takımın liderliğini üstlenmesi istendi, ancak takım arkadaşları liderlik yeteneklerinin sınırlı olduğunu düşündü ve aynı zamanda karamsar bir tutum sergilediğini hissettiler. Bu durum da takım içinde gerginliğe neden oldu.

 

Bazı oyuncular, Bellingham'ın takım arkadaşlarına nazik davranmadığını iddia ediyor. Habere göre, Dortmund'un 2021-22 sezonunda Rangers tarafından elendiği UEFA Avrupa Ligi maçının ardından İngiliz oyuncunun, Nico Schulz'a karşı hakaret içeren bir tutum sergilediği belirtiliyor.

 

Yaşanan bu durum, tek bir örnekle sınırlı değil ve aktarılanlara göre Bellingham'ın geçmiş sezonlarda takım arkadaşlarına yönelik saldırgan davranışlarının sayısı oldukça fazla. Ancak,yeni takım kaptanı Emre Can'ın soyunma odasına taze bir enerji getirdiğine  ve bu sayede durumun düzeltildiği belirtiliyor.

 

 

YORUMLAR