Erol Bulut'lu Cardiff'ten tanıdık transfer

Erol Bulut'un çalıştırdığı Cardiff City, Manolis Siopis'i transfer etti

Erol Bulut'lu Cardiff'ten tanıdık transfer
OLUŞTURULMA TARİHİ 18.08.2023 15:43
SON GÜNCELLEME 18.08.2023 15:43
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Erol Bulut'un yönettiği İngiltere Championship takımı Cardiff City, Trabzonspor'dan ayrılan Yunan futbolcu Manolis Siopis'i kadrosuna dahil etti.

Cardiff City Kulübü, orta saha oyuncusu Siopis ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

Transfer açıklamasında, Erol Bulut'un görüşlerine de yer verildi. Bulut, "Genellikle Manolis gibi bir oyuncuyu transfer etmek kolay değil. Ancak onu takımımıza katmak gerçekten büyük bir fırsat. Daha önce onunla Alanyaspor'da çalışmıştık ve Trabzonspor'a gittiğinde büyük bir adım attı. Şimdi serbest oyuncu olarak kendisiyle iletişime geçtik. Manolis'le gerçekten iyi bir ilişkimiz var. O, takım için savaşan bir oyuncu ve taraftarlarımız onu sevecek. Teknik becerileri de son yıllarda gözle görülür şekilde gelişti." dedi.

Siopis ise Erol Bulut'u iyi tanıdığını belirterek, "Daha önce birlikte çalışmıştık. İkimiz de her zaman kazanmak istiyoruz. Takımda Dimitrios Goutas'ı çok iyi tanıyorum. O, iyi bir arkadaşım ve başarılı bir oyuncu. Umarım takımın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabiliriz. Stadyumu gördüm ve taraftarlarımızın önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Sahada neler yapabileceğimi onlar da görecek." şeklinde konuştu.

Olympiakos, Platanias, Panionios ve Aris gibi kulüplerde oynayan deneyimli futbolcu, ardından Alanyaspor ve Trabzonspor'a transfer oldu. Trabzonspor'daki iki sezonunda 77 maça çıkan Siopis'in sözleşmesi bu hafta sona erdi.

YORUMLAR