Erik ten Hag'tan ağır yenilgiye ceza

Liverpool'a karşı adeta bir hezimetle sahadan ayrılan Manchester United'da teknik direktör Erik ten Hag, futbolcularına köpürdü.

Erik ten Hag'tan ağır yenilgiye ceza
OLUŞTURULMA TARİHİ 07.03.2023 14:30
SON GÜNCELLEME 07.03.2023 14:30
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

İngiltere Premier Lig'in 26. haftası uzun yıllar unutulmayacak bir maça sahne oldu. Liverpool, Manchester United'ı kendi sahasında 7-0'lık skorla mağlup etti.

 

Adeta bir hezimetle sahadan ayrılan Manchester United'da teknik direktör Erik ten Hag, futbolcularına köpürdü.

 

Antremanda sert tepki

 

Ağır yenilginin ardından takımını hemen ertesi gün antrenman tesislerinde toplayan Erik ten Hag, futbolcularına sert çıktı.

 

Hollandalı çalıştırıcının çok sinirli olduğu belirtilirken oyuncularına takım otobüsü ile Old Trafford'a geri döndükleri ve taraftarın karşısına çıkmadıkları için şanslı olduklarını söyledi.

 

"21 yaş altına gönderirim"

 

Hollandalı teknik adam, ayrıca böyle bir performansın tekrarlanması durumunda telafisi olmayacağı ve kadro dışı bırakılarak 21 yaş altı takımıyla antrenmanlara çıkacakları konusunda oyuncularına uyarılarda bulundu.

 

Liverpool taraftarının galibiyet şarkılarını dinletti

 

Milliyet'in Mirror'dan derlediği habere göre; 7-0'lık Liverpool yenilgisi sonrası Manchester United teknik direktörü Erik ten Hag, futbolcularına görülmemiş bir ceza verdi.

 

Maçın ardından takımının soyunma odasından çıkmasına engel olan Hollandalı çalıştırıcı futbolcularının konuşmasını da yasakladı ve Liverpool tarafının sevinç çığlıklarını dinletti.

YORUMLAR