"Bruno Fernandes acınası bir durumda"

Premier Lig’de ilk yenilgisini Tottenham karşısında alan Manchester United’da eleştiriler Portekizli orta saha üzerinde yoğunlaştı.

"Bruno Fernandes acınası bir durumda"
OLUŞTURULMA TARİHİ 24.08.2023 12:56
SON GÜNCELLEME 24.08.2023 12:56
😃
0
😂
0
😍
0
😮
0
😠
0
😢
0

Premier Lig'in unutulmaz savunma oyuncularından Micah Richards, Manchester United'ın kaptanı Bruno Fernandes'in saha içindeki davranışlarının takım arkadaşlarına zarar verdiğini ifade etti. Richards, Portekizli orta saha oyuncusunun Harry Maguire'ın yerine kaptan olarak getirilmesinin yanlış olduğunu ve Fernandes'in bu role uygun olmadığını vurguladı.

 

Bir futbol podcastinde konuşan Micah Richards, Fernandes'in davranışlarını eleştirdi ve bu davranışların takım üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceği söyledi. Ünlü yorumcu, yıldız oyuncunun davranışlarının sınırları aştığını ve artık utanç verici bir hal aldığını ifade eden Richards; “Genç oyuncu Pellistri oyuna girdikten sonra bir koşu yaptı.Fernandes onu görmedi ve o da başka bir koşu yaptı ama Fernandes, olmasını istediği yerde olmadığı için Pellistri’ye çıkıştı. Geçen gün onunla yapılan bir röportajı izledim ve sahada duygusal olması gerektiğini çünkü bunun onu daha iyi oynattığını söyledi. Ama sahadaki vücut dilinin takımın geri kalanını rahatsız ettiğini hissediyorum ve bu hiç de iyi bir görüntü değil. Bazen acınası bir hal alıyor" dedi.

YORUMLAR